Savriyan Danilov/Egor Noskin vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev

Savriyan Danilov/Egor Noskin vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - M25 Kazan - porovnání

ZÁPAS

21.01.191. koloSavriyan Danilov/Egor Noskin Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev 7-5, 4-6, 10-3 Russia M25 Kazan tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

10-3

Savriyan Danilov
Rusko
03.06.00, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
10.01.92, 28 Let







Alexander Igoshin
Egor Noskin
Rusko
09.05.00, 20 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
08.04.97, 23 Let




Evgeny Tyurnev
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Savriyan Danilov/Egor Noskin vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - Vzájemné zápasy

18.02.201. koloAlexander IgoshinSavriyan Danilov6-1, 6-2 detail zápasuKazakhstan M25 Aktobe tvrdý I.
21.01.191. koloSavriyan Danilov/Egor NoskinAlexander Igoshin/Evgeny Tyurnev7-5, 4-6, 10-3 detail zápasuRussia M25 Kazan tvrdý I.

Savriyan Danilov/Egor Noskin - poslední zápasy

Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia M25 Kazan - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo
vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev7-5, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
21.01.19
čtvrtfinále
vs. Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov2-6, 7-5, 13-11 výhradetail zápasu
21.01.19
semifinále
vs. Mikhail Fufygin/Denis Matsukevitch1-6, 2-6 prohradetail zápasu

Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
čtvrtfinále
vs. Raheel Manji/Kelsey Stevenson- Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Makary Adamek/Davud Amirov6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
28.02.20
semifinále
vs. Ryan Nijboer/Glenn Smits- Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
26.02.20
čtvrtfinále
vs. Shalva Dzhanashia/Yurii Dzhavakian Shalva Dzhanashia/Yurii Dzhavakian - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Stevan Popovic/Daiki Yoshimura6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla6-73, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Savriyan Danilov/Egor Noskin6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti6-74, 6-2, 4-10 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Federico Arnaboldi/Emiliano Maggioli6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
01.02.20
finále
vs. Oleg Khotkov/Hanyi Liu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Yurii Dzhavakian/Gunjan Jadhav6-1, 6-2 výhradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Mohab Hamed/Dennis Uspensky Mohab Hamed/Dennis Uspensky - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Stefano Baldoni/Gianmarco Ferrari6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
25.01.20
finále
vs. Sergey Fomin/Djurabeck Karimov7-66, 6-4 výhradetail zápasu
24.01.20
semifinále
vs. Vladimir Ivanov/Yan Sabanin7-5, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Oleksii Krutykh/Kristian Lozan5-7, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Alexandr Binda/Danil Spasibo7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo
vs. Andrea Picchione/Horst Rieder6-2, 6-75, 6-10 prohradetail zápasu
Bulgaria M15 Plovdiv - antuka
03.06.19
semifinále
vs. Samuil Konov/Aleksandar Temov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
03.06.19
finále
vs. Alexander Donski/Simon Anthony Ivanov6-1, 6-79, 10-5 výhradetail zápasu
03.06.19
1. kolo
vs. Bogdan Bobrov/Shalva Dzhanashia6-4, 6-4 výhradetail zápasu
03.06.19
čtvrtfinále
vs. Gabriel Donev/Plamen Milushev5-1, Gabriel Donev/Plamen Milushev - skrečvýhradetail zápasu
Hungary M25 Gyula - antuka
27.05.19
finále
vs. Gabor Borsos/Fabian Marozsan6-77, 6-2, 10-12 prohradetail zápasu
27.05.19
semifinále
vs. Peter Balla/Gergely Madarasz6-3, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo
vs. Markus Eriksson/Jonathan Mridha6-3, 7-63 výhradetail zápasu
27.05.19
čtvrtfinále
vs. Alessandro Coppini/Vladyslav Orlov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Russia M25 Kazan - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo
vs. Savriyan Danilov/Egor Noskin5-7, 6-4, 3-10 prohradetail zápasu
Qatar Qatar F4 - tvrdý
03.12.18
finále
vs. Goncalo Oliveira/Bernardo Saraiva7-612, 6-3 výhradetail zápasu
03.12.18
1. kolo
vs. Peter Heller/Thomas Statzberger6-1, 6-3 výhradetail zápasu
03.12.18
čtvrtfinále
vs. Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo6-3, 6-3 výhradetail zápasu
<