ZÁPAS
15.11.19 | čtvrtfinále | James Duckworth | Mukund Sasikumar | 7-5, 4-6, 7-5 | Pune Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
James Duckworth | Mukund Sasikumar | |
1. podání % | 49/102 (48%) | 50/106 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/49 (76%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 32/53 (60%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 37/106 (35%) | 33/102 (32%) |
Vyhrané body celkem | 106/208 (51%) | 102/208 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 8 | 10 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
James Duckworth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
James Duckworth | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
James Duckworth | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
James Duckworth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
James Duckworth | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
James Duckworth | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
James Duckworth | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
James Duckworth | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
James Duckworth | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
James Duckworth | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
James Duckworth | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
James Duckworth vs. Mukund Sasikumar - Vzájemné zápasy
31.10.22 | 1. kolo | Mukund Sasikumar | James Duckworth | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Sydney Challenger | tvrdý |
15.11.19 | čtvrtfinále | James Duckworth | Mukund Sasikumar | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
01.09.19 | finále | James Duckworth | Mukund Sasikumar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Baotou Challenger | antuka |
James Duckworth form & Mukund Sasikumar form
James Duckworth - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 6-71, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-1, - James Duckworth - skreč | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 1-3, - James Duckworth - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Quinn Vandecasteele | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Patrick Maloney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 7-62, 3-6, 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Holger Rune | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Gregoire Barrere | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | - | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Zizou Bergs | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Li Tu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 7-5, 6-72, 7-65 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Li Tu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Mukund Sasikumar - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Adam Walton | - Mukund Sasikumar - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - skreč | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | detail zápasu |