ZÁPAS
01.03.17 | 2. kolo | Sarp Agabigun | Filipp Kekercheni | 6-4, 7-63 | Turkey F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sarp Agabigun | Filipp Kekercheni | |
1. podání % | 53/81 (65%) | 49/68 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/53 (64%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/28 (64%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 25/68 (37%) | 29/81 (36%) |
Vyhrané body celkem | 77/149 (52%) | 72/149 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 6 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sarp Agabigun vs. Filipp Kekercheni - Vzájemné zápasy
01.03.17 | 2. kolo | Sarp Agabigun | Filipp Kekercheni | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Turkey F8 | tvrdý |
Sarp Agabigun form & Filipp Kekercheni form
Sarp Agabigun - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Filipp Kekercheni - poslední zápasy
Slovakia F3 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Ewan Moore | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Marek Rehacek | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Jiri Vachtl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Luciano Betella | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
18.05.17 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.17 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
23.04.17 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.04.17 1. kolo kval. | vs. Wil Spencer | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
18.04.17 1. kolo | vs. Facundo Mena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F13 - tvrdý | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Alexandre Rotsaert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F12 - tvrdý | ||||
05.04.17 1. kolo | vs. Winston Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Jonathan Chang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Kweisi Kenyatte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Omar Felipe Lopez Torres | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
15.03.17 1. kolo | vs. Kristijan Mesaros | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
01.03.17 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.02.17 1. kolo | vs. Sefa Suluoglu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
21.02.17 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-4, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - antuka | ||||
15.12.16 2. kolo | vs. Alban Meuffels | 2-2, - Filipp Kekercheni - skreč | detail zápasu | |
13.12.16 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - antuka | ||||
07.12.16 1. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
28.11.16 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
21.11.16 1. kolo | vs. Marek Gengel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.16 1. kolo | vs. Andrei Levine | 6-3, 3-0, Andrei Levine - skreč | detail zápasu |