ZÁPAS
11.09.18 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 6-3 | Argentina F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Santiago Rodriguez Taverna | Nicolas Bianchi | |
1. podání % | 72/110 (65%) | 58/85 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/72 (60%) | 32/58 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/38 (45%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 40/85 (47%) | 50/110 (45%) |
Vyhrané body celkem | 100/195 (51%) | 95/195 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-3 | |
0-0, 40-30 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-3 | |
Santiago Rodriguez Taverna | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Nicolas Bianchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
10.11.96, 27 Let
10.11.96, 27 Let
Santiago Rodriguez Taverna vs. Nicolas Bianchi - Vzájemné zápasy
11.09.18 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
Santiago Rodriguez Taverna form & Nicolas Bianchi form
Santiago Rodriguez Taverna - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Nicolas Bianchi - poslední zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Francisco Llanes | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Santiago Bramajo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Agustin Riquelme | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Britez | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-79, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Federico Lucini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vescovi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Mattia Barducci | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Rondoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 4-6, 4-6 | detail zápasu |