ZÁPAS
06.12.17 | 2. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Lorenzo Gagliardo | 6-3, 7-65 | Argentina F12 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Santiago Rodriguez Taverna | Lorenzo Gagliardo | |
1. podání % | 50/69 (72%) | 48/60 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/50 (78%) | 38/48 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 17/60 (28%) | 21/69 (30%) |
Vyhrané body celkem | 65/129 (50%) | 64/129 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
27.06.00, 23 Let
15 929 $
27.06.00, 23 Let
15 929 $
Santiago Rodriguez Taverna vs. Lorenzo Gagliardo - Vzájemné zápasy
06.12.17 | 2. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Lorenzo Gagliardo | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Argentina F12 | antuka |
Santiago Rodriguez Taverna form & Lorenzo Gagliardo form
Santiago Rodriguez Taverna - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Lorenzo Gagliardo - poslední zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Francisco Pereyra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andres Medus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Giulio Perego | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu |