ZÁPAS
19.03.19 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | 6-4, 7-60 | M15 Pinamar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | |
1. podání % | 63/94 (67%) | 50/73 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/63 (63%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/31 (42%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 35/73 (48%) | 41/94 (44%) |
Vyhrané body celkem | 88/167 (53%) | 79/167 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Guido Ivan Justo | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Santiago Rodriguez Taverna vs. Guido Ivan Justo - Vzájemné zápasy
19.03.19 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | 6-4, 7-60 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka |
18.09.18 | 1. kolo | Guido Ivan Justo | Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
05.09.18 | 2. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Guido Ivan Justo | 6-1, 0-6, 6-3 | detail zápasu | Argentina F4 | antuka |
Santiago Rodriguez Taverna form & Guido Ivan Justo form
Santiago Rodriguez Taverna - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Guido Ivan Justo - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gustavo Giudici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Bueno | 7-64, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Mathys Erhard | Mathys Erhard - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |