ZÁPAS
30.04.19 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Fermin Tenti | 6-4, 1-6, 6-3 | M15 Buenos | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Santiago Rodriguez Taverna | Fermin Tenti | |
1. podání % | 76/104 (73%) | 70/93 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/76 (54%) | 33/70 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/28 (43%) | 15/23 (65%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 45/93 (48%) | 51/104 (49%) |
Vyhrané body celkem | 98/197 (50%) | 99/197 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Santiago Rodriguez Taverna vs. Fermin Tenti - Vzájemné zápasy
30.04.19 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Fermin Tenti | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka |
02.04.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka |
Santiago Rodriguez Taverna form & Fermin Tenti form
Santiago Rodriguez Taverna - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |