ZÁPAS
03.10.16 | 2. kolo kval. | Sanetulla Kutybaev | Sundet Nagimetov | 6-2, 6-0 | Kazakhstan F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Uzbekist
04.12.97, 26 Let
04.12.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
25.07.99, 24 Let
25.07.99, 24 Let
Sanetulla Kutybaev vs. Sundet Nagimetov - Vzájemné zápasy
03.10.16 | 2. kolo kval. | Sanetulla Kutybaev | Sundet Nagimetov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
Sanetulla Kutybaev form & Sundet Nagimetov form
Sanetulla Kutybaev - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Sundet Nagimetov - poslední zápasy
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Alexey Kedryuk | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Bekzod Makhamadjanov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Johan Nikles | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Islom Anvarkhodjaev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Kristian Lozan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Erik Holt-Crossman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nurtazin Khairulla | 3-6, 3-6 | detail zápasu |