ZÁPAS
16.09.19 | 1. kolo kval. | Sanetulla Kutybaev | Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sanetulla Kutybaev | Rostislav Galfinger | |
1. podání % | 40/51 (78%) | 28/43 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/40 (63%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 29/43 (67%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkem | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-15 | ||
Sanetulla Kutybaev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Sanetulla Kutybaev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0 | ||
5-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sanetulla Kutybaev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sanetulla Kutybaev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0 | ||
Sanetulla Kutybaev | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sanetulla Kutybaev | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Uzbekist
04.12.97, 26 Let
04.12.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
12.11.02, 21 Let
12.11.02, 21 Let
Sanetulla Kutybaev vs. Rostislav Galfinger - Vzájemné zápasy
13.04.21 | kvalifik. | Sanetulla Kutybaev | Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
16.09.19 | 1. kolo kval. | Sanetulla Kutybaev | Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Sanetulla Kutybaev form & Rostislav Galfinger form
Sanetulla Kutybaev - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Rostislav Galfinger - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 7-63, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Christoph Gayk | - Rostislav Galfinger - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 7-60, 5-7, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Azariah Rusher | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Cerejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lars Erik Schneider | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jim Hendrikx | 4-6, 0-2, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Schaber | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Schwerdtfeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ali Razavi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Amirali Ghavam | 6-73, 2-4, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 7-63, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ian Rabtsevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu |