ZÁPAS
30.04.19 | kvalifik. | Sandro Kopp | Jim Walder | 3-6, 6-2, 15-13 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
31.07.00, 23 Let
31.07.00, 23 Let
Sandro Kopp vs. Jim Walder - Vzájemné zápasy
30.04.19 | kvalifik. | Sandro Kopp | Jim Walder | 3-6, 6-2, 15-13 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sandro Kopp form & Jim Walder form
Sandro Kopp - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Petr Brunclik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marino Jakic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
19.01.24 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 čtvrtfinále | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Jim Walder - poslední zápasy
M15 Marbella - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.08.20 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detail zápasu |