ZÁPAS
23.06.18 | 2. kolo kval. | Samuel Puskar | Ken Onishi | 6-3, 6-3 | Czech Republic | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
21.04.00, 23 Let
21.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Samuel Puskar vs. Ken Onishi - Vzájemné zápasy
23.06.18 | 2. kolo kval. | Samuel Puskar | Ken Onishi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Samuel Puskar form & Ken Onishi form
Samuel Puskar - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Ken Onishi - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.01.21 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 6-4, 3-6, 18-16 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hady El Kordy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 1-0, Artem Zharkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Han-Chih Lin | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Hao-Hsiang Liao | 6-77, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ju-Hae Moon | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Seunghun Shin | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Suk Ann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sin Woo Lee | 6-1, 6-76, 10-1 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Young Seok Lee | 7-66, 2-0, Young Seok Lee - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 0-6 | detail zápasu |