ZÁPAS
21.10.19 | 2. kolo kval. | Samuel Puskar | Artsiom Dabryian | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
21.04.00, 23 Let
21.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
10.01.93, 31 Let
10.01.93, 31 Let
Samuel Puskar vs. Artsiom Dabryian - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 2. kolo kval. | Samuel Puskar | Artsiom Dabryian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Samuel Puskar form & Artsiom Dabryian form
Samuel Puskar - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Artsiom Dabryian - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Zafra | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Joris Moret | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Liam Schiemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Seong-Gook Oh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Makk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Rotarov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Brendan Zackey | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Chrisjan Van Wyk | - Artsiom Dabryian - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 1-6, 6-74 | detail zápasu |