ZÁPAS
15.01.20 | 1. kolo | Samuel Brosset | Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | M15+H Bagnoles | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Samuel Brosset | Mayeul Darras | |
1. podání % | 36/57 (63%) | 29/53 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 23/29 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/53 (43%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkem | 61/110 (55%) | 49/110 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Samuel Brosset | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Mayeul Darras | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Samuel Brosset | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Mayeul Darras | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Samuel Brosset | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Mayeul Darras | |
0-0, 0-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Samuel Brosset | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Samuel Brosset | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mayeul Darras | |
0-0 | ||
Samuel Brosset | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Mayeul Darras | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Samuel Brosset | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Mayeul Darras | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Samuel Brosset | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Mayeul Darras | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
01.02.99, 25 Let
14 443 $
01.02.99, 25 Let
14 443 $
Samuel Brosset vs. Mayeul Darras - Vzájemné zápasy
15.01.20 | 1. kolo | Samuel Brosset | Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15+H Bagnoles | antuka |
Samuel Brosset form & Mayeul Darras form
Samuel Brosset - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Antoine Berger | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Gonindard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Charles Pilet | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 1-5, - Samuel Brosset - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yunseok Jang | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Teerapat Khantiweerawat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Winter Meagher | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
17.12.23 2. kolo kval. | vs. Jonty Giesen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Jayden Court | 6-4, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Daniel Brown | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nick Beamish | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 0-1, - Samuel Brosset - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Mayeul Darras - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Milan Welte | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Ronan Joncour | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. David Fix | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jules Leroux | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Pierre Delage | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Jovenin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-4, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Dous Karpenschif | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-6 | detail zápasu |