ZÁPAS
12.09.17 | 1. kolo | Samuel Bensoussan | Artur Kulibaba | 7-5, 6-1 | Turkey F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Samuel Bensoussan | Artur Kulibaba | |
1. podání % | 31/54 (57%) | 38/63 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/31 (61%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/23 (48%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 36/63 (57%) | 24/54 (44%) |
Vyhrané body celkem | 66/117 (56%) | 51/117 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
30.05.99, 24 Let
30.05.99, 24 Let
Samuel Bensoussan vs. Artur Kulibaba - Vzájemné zápasy
12.09.17 | 1. kolo | Samuel Bensoussan | Artur Kulibaba | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Samuel Bensoussan form & Artur Kulibaba form
Samuel Bensoussan - poslední zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - skreč | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - skreč | detail zápasu | |
Florence Challenger - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F29 - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F28 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F27 - antuka | ||||
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.18 semifinále | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
06.09.18 čtvrtfinále | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.18 2. kolo | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
03.08.18 čtvrtfinále | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Artur Kulibaba - poslední zápasy
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |