ZÁPAS
23.04.18 | kvalifik. | Samm Butler | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-2 | Tunisia F16 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
Samm Butler vs. Lawrence Bataljin - Vzájemné zápasy
23.04.18 | kvalifik. | Samm Butler | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F16 | tvrdý |
Samm Butler form & Lawrence Bataljin form
Samm Butler - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mattia Fantolino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Jinpeng Tang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-1, 1-0, Manas Manoj Dhamne - skreč | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Majun Li | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 4-6, 7-62, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 3-0, Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-0, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |