ZÁPAS
15.10.18 | kvalifik. | Saketh-Sai Myneni | Ryota Tanuma | 6-0, 6-3 | Ningboo Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Saketh-Sai Myneni | Ryota Tanuma | |
1. podání % | 28/42 (67%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/28 (89%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 8/42 (19%) |
Vyhrané body celkem | 63/94 (67%) | 31/94 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Saketh-Sai Myneni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Saketh-Sai Myneni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Saketh-Sai Myneni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Saketh-Sai Myneni | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Saketh-Sai Myneni | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Saketh-Sai Myneni vs. Ryota Tanuma - Vzájemné zápasy
15.10.18 | kvalifik. | Saketh-Sai Myneni | Ryota Tanuma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Ningboo Challenger | tvrdý |
Saketh-Sai Myneni form & Ryota Tanuma form
Saketh-Sai Myneni - poslední zápasy
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Duarte Vale | 3-6, 0-0, - Saketh-Sai Myneni - skreč | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jc Aragone | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
04.04.22 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-71 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 7-64, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Filip Bergevi | - | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
07.03.21 finále | vs. Zane Khan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.21 semifinále | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.21 čtvrtfinále | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.20 3. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Tatsuma Ito | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.19 3. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.19 2. kolo | vs. Yasunori Hashikawa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 7-64, 5-7, 6-74 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |