ZÁPAS
01.04.18 | 2. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Marek Flinner | 5-7, 7-5, 6-0 | Egypt F12 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.12.98, 25 Let
29.12.98, 25 Let
Saida'Lo Saidkarimov vs. Marek Flinner - Vzájemné zápasy
01.04.18 | 2. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Marek Flinner | 5-7, 7-5, 6-0 | detail zápasu | Egypt F12 | tvrdý |
Saida'Lo Saidkarimov form & Marek Flinner form
Saida'Lo Saidkarimov - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - skreč | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Marek Flinner - poslední zápasy
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 0-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Van Nieuwenhove | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Dragos Dima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Benedict Moerl | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Killian Davanzo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Kuerschner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F22 - tvrdý I. | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Peter Wootton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Shem Alexis | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tim Seibert | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Seroddi | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Marko Osmakcic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Rick Staal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tom Diederich | 6-75, 2-4, Tom Diederich - skreč | detail zápasu |