ZÁPAS
03.07.17 | 2. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | Russia F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.10.97, 26 Let
16.10.97, 26 Let
Saida'Lo Saidkarimov vs. Bulat Galiev - Vzájemné zápasy
03.07.17 | 2. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Russia F3 | tvrdý |
Saida'Lo Saidkarimov form & Bulat Galiev form
Saida'Lo Saidkarimov - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - skreč | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Bulat Galiev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |