ZÁPAS
17.02.20 | 2. kolo kval. | Sai Karteek Reddy Ganta | Leonardo Chiari | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
India
01.06.00, 23 Let
11 650 $
01.06.00, 23 Let
11 650 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
05.01.00, 24 Let
05.01.00, 24 Let
Sai Karteek Reddy Ganta vs. Leonardo Chiari - Vzájemné zápasy
17.02.20 | 2. kolo kval. | Sai Karteek Reddy Ganta | Leonardo Chiari | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sai Karteek Reddy Ganta form & Leonardo Chiari form
Sai Karteek Reddy Ganta - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-4, 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Damien Wenger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wade Hermanus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gift Ngarambe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Xiao-Feng Zhou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shivank Bhatnagar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Ajay Malik | 7-5, 0-3, - Sai Karteek Reddy Ganta - skreč | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Poorya Paryab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Yasin Hajiloie | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Leonardo Chiari - poslední zápasy
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Florian Bergmann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Marra | 7-64, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Maik Moraing | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Giuliano Benedetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Pellanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Brian Bencic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Bernardini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F17 - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Marco Miceli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F12 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
10.03.18 | vs. Christopher Hutterer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F1 - koberec | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Tobias Rief | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Aljaz Fugina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F20 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F19 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Francesco Moncagatto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu |