ZÁPAS
13.07.15 | 2. kolo kval. | Sacha Modica | Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 6-1 | Great Britain | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
29.01.97, 27 Let
29.01.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
10.04.92, 31 Let
10.04.92, 31 Let
Sacha Modica vs. Sizya Ernest Kivanda - Vzájemné zápasy
13.07.15 | 2. kolo kval. | Sacha Modica | Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Great Britain | tráva |
Sacha Modica form & Sizya Ernest Kivanda form
Sacha Modica - poslední zápasy
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Jack Gibbens | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.20 kvalifik. | vs. Luis Patino | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Lukas Mugevicius | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Makary Adamek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bombara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Lazar Radenkovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 6-3, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-74, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-79, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Johannus Monday | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Sizya Ernest Kivanda - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - skreč | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | detail zápasu |