ZÁPAS
26.05.18 | 1. kolo kval. | Sacha Modica | Ren Nakamura | 6-3, 6-2 | Tunisia F21 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
29.01.97, 27 Let
29.01.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
31.01.95, 29 Let
15 320 $
31.01.95, 29 Let
15 320 $
Sacha Modica vs. Ren Nakamura - Vzájemné zápasy
26.05.18 | 1. kolo kval. | Sacha Modica | Ren Nakamura | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F21 | tvrdý |
Sacha Modica form & Ren Nakamura form
Sacha Modica - poslední zápasy
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Jack Gibbens | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.20 kvalifik. | vs. Luis Patino | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Lukas Mugevicius | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Makary Adamek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bombara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Lazar Radenkovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 6-3, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-74, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-79, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Johannus Monday | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Ren Nakamura - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kelsey Stevenson | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Vinhhien Truong | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nuno Van Os | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nuno Van Os | 5-0, Nuno Van Os - skreč | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Collin Altamirano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Howard Chan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Rohan Mehra | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ian Turner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerall Yasin | 4-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Yua Taka | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Satoru Nakajima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Tai Sach | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu |