ZÁPAS
25.07.18 | 1. kolo | Saba Purtseladze | Nikoloz Davlianidze | 6-4, 7-63 | Georgia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Saba Purtseladze | Nikoloz Davlianidze | |
1. podání % | 49/64 (77%) | 48/70 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/49 (67%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 30/70 (43%) | 19/64 (30%) |
Vyhrané body celkem | 75/134 (56%) | 59/134 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saba Purtseladze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Saba Purtseladze | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saba Purtseladze | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saba Purtseladze | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saba Purtseladze | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saba Purtseladze | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Saba Purtseladze | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Saba Purtseladze | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saba Purtseladze | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Saba Purtseladze | 3-5 | |
Saba Purtseladze | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saba Purtseladze | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Nikoloz Davlianidze | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
01.01.00, 24 Let
01.01.00, 24 Let
Saba Purtseladze vs. Nikoloz Davlianidze - Vzájemné zápasy
18.10.21 | 2. kolo kval. | Saba Purtseladze | Nikoloz Davlianidze | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
03.08.21 | 1. kolo | Saba Purtseladze | Nikoloz Davlianidze | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Telavi | antuka |
07.10.19 | 1. kolo kval. | Saba Purtseladze | Nikoloz Davlianidze | 6-4, 7-68 | detail zápasu | M15 Karshi | tvrdý |
25.07.18 | 1. kolo | Saba Purtseladze | Nikoloz Davlianidze | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Georgia F3 | antuka |
Saba Purtseladze form & Nikoloz Davlianidze form
Saba Purtseladze - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Amr Elsayed | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 6-75, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Issei Okamura | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-71, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Mees Rottgering | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ken Cavrak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-710, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-74 | detail zápasu |
Nikoloz Davlianidze - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Jesse De Jager | 6-74, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Lance Amaury Lage Castelan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Emiliano Maggioli | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Gillian Osmont | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Marco Mania | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Adham Al Ramlawi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 7-67, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rustam Akmataliev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
07.03.20 | vs. Daniil Glinka | 0-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Florent Diep | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 0-6 | detail zápasu |