Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
12.08.96, 27 Let
12.08.96, 27 Let
Ryota Tanuma vs. Myles Schalet - Vzájemné zápasy
19.01.15 | 2. kolo kval. | Ryota Tanuma | Myles Schalet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | USA F5 | antuka |
Ryota Tanuma form & Myles Schalet form
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Myles Schalet - poslední zápasy
USA F22 - tvrdý | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Davis Wong | 4-6, 6-3, 4-0, Davis Wong - skreč | detail zápasu | |
USA F20 - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alec Adamson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F19b - tvrdý | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 7-5, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Farris Fathi Gosea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Alex Gornet | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F26 - tvrdý | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Samardzic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 5-7, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Grayson M. Goldin | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F22 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
USA F19 - antuka | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Rached Rihani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Christian Lakoseljac | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
USA F23 - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Ethan Dunbar | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.15 2. kolo kval. | vs. Alexander Sendegeya | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.15 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.15 kvalifik. | vs. William Little | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
USA F22 - tvrdý | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
27.04.15 | vs. Kevin Taco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.15 2. kolo kval. | vs. Mason Beiler | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Stewart Block | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
USA F9 - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.15 2. kolo kval. | vs. Alan Kohen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.15 | vs. Brandon Donaldson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
USA F8 - antuka | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Moritz Dettinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu |