ZÁPAS
19.09.17 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Antun Vidak | 6-4, 6-2 | Turkey F35 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ryota Tanuma | Antun Vidak | |
1. podání % | 32/52 (62%) | 29/55 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/55 (47%) | 17/52 (33%) |
Vyhrané body celkem | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
12.05.93, 30 Let
16 202 $
12.05.93, 30 Let
16 202 $
Ryota Tanuma vs. Antun Vidak - Vzájemné zápasy
19.09.17 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Antun Vidak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Turkey F35 | antuka |
Ryota Tanuma form & Antun Vidak form
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Antun Vidak - poslední zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Marino Jakic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo | vs. Blaz Rola | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Josip Krstanovic | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. David Barclay | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mahir Trnka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Marko Novak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-70, 5-7 | detail zápasu |