INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sergio Martos Gornes vs. Ryan Peniston - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Sergio Martos Gornes form & Ryan Peniston form
Sergio Martos Gornes - poslední zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 čtvrtfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Ryan Peniston - poslední zápasy
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 4-2, - Ryan Peniston - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-1, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. James Duckworth | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Dan Martin | 6-2, Dan Martin - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Adam Walton | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Christian Harrison | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Denis Kudla | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Vasek Pospisil | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-1, Bernard Tomic - skreč | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
19.08.23 finále | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.23 semifinále | vs. Arthur Cazaux | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Darian King | 6-0, 6-1 | detail zápasu |