ZÁPAS
25.03.18 | 1. kolo kval. | Russell Henderson | Laelson Rodrigues | 6-4, 4-6, 6-2 | Portugal F6 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
16.10.01, 22 Let
16.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
02.08.99, 24 Let
02.08.99, 24 Let
Russell Henderson vs. Laelson Rodrigues - Vzájemné zápasy
25.03.18 | 1. kolo kval. | Russell Henderson | Laelson Rodrigues | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Portugal F6 | tvrdý |
Russell Henderson form & Laelson Rodrigues form
Russell Henderson - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Marco Berti | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bernardo Henriques | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 4-6, 3-4, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 0-1, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Simao Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 2-4, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 1-6, 1-3, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. David Poljak | 2-3, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 5-3, Afonso Portugal - skreč | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Carlos Fernandez-Espinar | 6-75, 2-6 | detail zápasu |
Laelson Rodrigues - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Victor Alvares De Castro Rocha | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mahir Dalwani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Paul Werren | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Yitao Cao | 7-5, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.23 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Mehdi Sadaoui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ji Qi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 7-63, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vitor Leal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Josue Guzman | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-4 | detail zápasu |