ZÁPAS
13.08.19 | kvalifik. | Ruben Konings | Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-1 | M15 Oldenzaal | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
16.06.98, 25 Let
16.06.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
01.02.99, 25 Let
01.02.99, 25 Let
Ruben Konings vs. Aloys Johannes Willem Van Baal - Vzájemné zápasy
13.08.19 | kvalifik. | Ruben Konings | Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Oldenzaal | antuka |
19.08.18 | kvalifik. | Ruben Konings | Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-3, 6-73, 7-69 | detail zápasu | Netherlands F5 | antuka |
12.08.18 | 2. kolo kval. | Ruben Konings | Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Netherlands F4 | antuka |
Ruben Konings form & Aloys Johannes Willem Van Baal form
Ruben Konings - poslední zápasy
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. David Pichler | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 7-5, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Tribb De Jong | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Alec Deckers | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 4-6, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Joao Hinsching | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Omar Felipe Lopez Torres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Diego Alberto Moya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mozambique F2 - tvrdý | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. William Bushamuka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Mozambique F1 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Alex Brenner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Plamen Milushev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-3, 6-73, 7-69 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Boris Beumer | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Aloys Johannes Willem Van Baal - poslední zápasy
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Lieberman | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-1, - Aloys Johannes Willem Van Baal - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 7-5, 15-17 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Filipe Grebentsov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Lewie Lane | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Akira Santillan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Zi Hui Chen | 7-60, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |