ZÁPAS
05.05.18 | 1. kolo kval. | Ruan Du Preez | Tommaso Spelta | 6-4, 6-0 | Tunisia F18 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
JAR
02.04.98, 26 Let
02.04.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
12.12.99, 24 Let
12.12.99, 24 Let
Ruan Du Preez vs. Tommaso Spelta - Vzájemné zápasy
05.05.18 | 1. kolo kval. | Ruan Du Preez | Tommaso Spelta | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F18 | tvrdý |
Ruan Du Preez form & Tommaso Spelta form
Ruan Du Preez - poslední zápasy
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Connor Farren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Jiri Vencl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F18 - tvrdý | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tommaso Spelta | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F17 - tvrdý | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Darko Jandric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. George Agious | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Hingley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - tvrdý | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 1-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F32 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Shramay Dhawan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Samuel Bothwell | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F17 - tvrdý | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Goncalo Andrade | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Tyler Hochwalt | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Brandon Levendale | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Leo Julien Sebaoun | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Denislav Gochev | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Zhansultan Chembotayev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Tommaso Spelta - poslední zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Gerard Escandell Juan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Javier Herrero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Yohei Otsuka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Abdallah | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Aymen Ikhlef | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F18 - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Ruan Du Preez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F17 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Marko Vejnovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
16.03.18 | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Pol Vaquero Fernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Antonio Pruner Neto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Shobeir Nuurafshan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
02.05.16 | vs. Javier Apellaniz Napal | 1-6, 0-6 | detail zápasu |