ZÁPAS
29.09.18 | 1. kolo kval. | Rotem Sobol | Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | Israel F12 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
06.09.01, 22 Let
06.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
15.05.78, 45 Let
15.05.78, 45 Let
Rotem Sobol vs. Ilya Dembinsky - Vzájemné zápasy
29.09.18 | 1. kolo kval. | Rotem Sobol | Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Rotem Sobol form & Ilya Dembinsky form
Rotem Sobol - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. James Ibrahim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Ben Jones | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. David Asatiani | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Tal Goldengoren | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Ori Maior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | Itay Shpindler - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ross Watson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Ilya Dembinsky - poslední zápasy
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Dor Belfer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Sebastian Sanchez | 0-6, 0-6 | detail zápasu |