Roman Khassanov/Shonigmatjon Shofayziyev vs. Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko

Roman Khassanov/Shonigmatjon Shofayziyev vs. Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko - Georgia F3 (Telavi) - porovnání

ZÁPAS

23.07.18čtvrtfináleRoman Khassanov/Shonigmatjon Shofayziyev Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko 6-4, 6-74, 12-10 Georgia Georgia F3 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

12-10

Roman Khassanov
Kazachstán
07.09.96, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Ukrajina
19.05.83, 35 Let







Gleb Alekseenko
Shonigmatjon Shofayziyev
Uzbekist
30.06.93, 25 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Ukrajina
19.05.83, 35 Let




Vadim Alekseenko
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Roman Khassanov/Shonigmatjon Shofayziyev vs. Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko - Vzájemné zápasy

23.07.18čtvrtfináleRoman Khassanov/Shonigmatjon ShofayziyevGleb Alekseenko/Vadim Alekseenko6-4, 6-74, 12-10 detail zápasuGeorgia Georgia F3 antuka

Roman Khassanov/Shonigmatjon Shofayziyev - poslední zápasy

Georgia Georgia F3 - antuka
23.07.18
1. kolo
vs. Oleg Besednikov/Dmitry Myagkov3-6, 6-2, 12-10 výhradetail zápasu
23.07.18
čtvrtfinále
vs. Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko6-4, 6-74, 12-10 výhradetail zápasu
23.07.18
semifinále
vs. Vladyslav Orlov/Oleg Prihodko3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
16.07.18
1. kolo
vs. Michal Dembek/Yann Wojcik4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.17
1. kolo
vs. Ivan Liutarevich/Vadym Ursu5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent Challenger - antuka
22.05.17
1. kolo
vs. Alexey Kedryuk/Denis Yevseyev5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Samarkand Challenger - antuka
16.05.17
1. kolo
vs. Laurynas Grigelis/Zdenek Kolar3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
22.08.16
semifinále
vs. Scott Clayton/Jonny O'Mara6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
22.08.16
1. kolo
vs. Denys Mylokostov/Stanislav Poplavskyy7-5, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
22.08.16
čtvrtfinále
vs. Martin Borisiouk/Anton Dubrov2-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
15.08.16
1. kolo
vs. Sarp Agabigun/Anil Yuksel2-6, 3-6 prohradetail zápasu

Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko - poslední zápasy

Ukraine Ukraine F4 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Oleg Dolgosheyev/Dmytro Kamynin6-72, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
23.07.18
čtvrtfinále
vs. Roman Khassanov/Shonigmatjon Shofayziyev4-6, 7-64, 10-12 prohradetail zápasu
23.07.18
1. kolo
vs. Anton Desyatnik/David Georgadze Anton Desyatnik/David Georgadze - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Turkey Turkey F18 - antuka
07.05.18
1. kolo
vs. Alexander Boborykin/Aslan Karatsev2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Pakistan Pakistan F2 - antuka
11.12.17
1. kolo
vs. Kunal Anand/Jatin Dahiya5-7, 6-1, 7-10 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F5 - antuka
04.09.17
1. kolo
vs. Illya Beloborodko/Sergiy Sergiienko3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F1 - antuka
08.05.17
1. kolo
vs. Bogdan Didenko/Alexander Lebedyn7-5, 6-72, 8-10 prohradetail zápasu
Turkey Turkey F14 - antuka
10.04.17
1. kolo
vs. Aaron Cortes Alcaraz/Julian Onken6-3, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
Turkey Turkey F51 - tvrdý
19.12.16
1. kolo
vs. Yanki Erel/Cem Ilkel6-73, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
Turkey Turkey F50 - tvrdý
12.12.16
čtvrtfinále
vs. Olexiy Kolisnyk/Oleg Prihodko1-6, 0-6 prohradetail zápasu
12.12.16
1. kolo
vs. Yuri Khachatryan/Maksim Tikhomirov7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F6 - tvrdý
03.10.16
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov/Francesco Vilardo3-6, 6-2, 11-13 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F5 - tvrdý
26.09.16
1. kolo
vs. Ivan Sergeyev/Denis Yevseyev6-4, 1-6, 5-10 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
19.09.16
čtvrtfinále
vs. Maxim Bulat/Egor Matvievici6-1, 6-0 výhradetail zápasu
19.09.16
semifinále
vs. Artsiom Dabryian/Denys Mylokostov4-6, 6-3, 2-10 prohradetail zápasu
19.09.16
1. kolo
vs. Bogdan Didenko/Alexander Lebedyn6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Romania Romania F14 - antuka
22.08.16
1. kolo
vs. Conor Berg/Mitchell Thomas Mcdaniels7-67, 6-3 výhradetail zápasu
22.08.16
čtvrtfinále
vs. Mor Bulis/Santiago Maresca6-3, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
22.08.16
semifinále
vs. Mariano Kestelboim/Petru-Alexandru Luncanu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Bulgaria F4 - antuka
06.06.16
1. kolo
vs. Martin Beran/Diego-Jose Manrique-Velazquez3-6, 6-3, 10-12 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F3 - antuka
23.05.16
čtvrtfinále
vs. Denys Mylokostov/Danylo Veremeychuk6-4, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
23.05.16
1. kolo
vs. Oskar Lusti/Dmitri Sitak6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
16.05.16
1. kolo
vs. Ivan Anikanov/Kostyantyn Kalchev3-6, 6-0, 10-8 výhradetail zápasu
16.05.16
čtvrtfinále
vs. Vladimir Ivanov/Lukas Mugevicius- Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F1 - antuka
09.05.16
1. kolo
vs. Aliaksandr Halinko/Orkhan Manafli6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.05.16
čtvrtfinále
vs. Artur Dubinski/Vladimir Uzhylovsky3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Romania Romania F1 - antuka
02.05.16
1. kolo
vs. Victor-Mugurel Anagnastopol/Alexander Lazov3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F12 - tvrdý
04.04.16
1. kolo
vs. Kristian Lozan/Anatoliy Petrenko6-2, 7-61 výhradetail zápasu
04.04.16
čtvrtfinále
vs. Yurii Dzhavakian/Vladyslav Orlov- Gleb Alekseenko/Vadim Alekseenko - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Egypt Egypt F11 - tvrdý
28.03.16
1. kolo
vs. Evan Hoyt/Francesco Vilardo5-7, 5-7 prohradetail zápasu
<