Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
04.03.99, 25 Let
04.03.99, 25 Let
Roman Boychuk vs. Nazar Achour - Vzájemné zápasy
07.05.18 | kvalifik. | Roman Boychuk | Nazar Achour | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Ukraine F1 | antuka |
Roman Boychuk form & Nazar Achour form
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Nazar Achour - poslední zápasy
Egypt F28 - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Moritz Trocker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Francisco Dias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Alok Aradhya | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Stanislav Poplavskyy | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Piotr Paliukhovich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Filipovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Diogo Jesus | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Dejan Katic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Oleg Besednikov | 7-66, 2-0, Oleg Besednikov - skreč | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 3-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Zain Manji | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canada F2 - tvrdý I. | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Brandon Donaldson | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu |