ZÁPAS
08.07.19 | 1. kolo kval. | Romain Bauvy | Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, - skreč | M25+H Ajaccio | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Romain Bauvy | Robert Ziganshin | |
1. podání % | 18/35 (51%) | 15/41 (37%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/18 (100%) | 11/15 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/41 (54%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkem | 48/76 (63%) | 28/76 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Robert Ziganshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Romain Bauvy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Robert Ziganshin | |
0-0 | ||
Romain Bauvy | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
5-2 | Robert Ziganshin | |
0-0 | ||
Romain Bauvy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Romain Bauvy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Robert Ziganshin | |
0-0, 30-0 | ||
Romain Bauvy | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Robert Ziganshin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romain Bauvy | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.10.95, 28 Let
26.10.95, 28 Let
Romain Bauvy vs. Robert Ziganshin - Vzájemné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Romain Bauvy | Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | M25+H Ajaccio | tvrdý |
Romain Bauvy form & Robert Ziganshin form
Romain Bauvy - poslední zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-712 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Andre Rodeia | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Estevao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Finn Bass | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Frederico Gil | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F22 - tvrdý | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-2, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morocco F1 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
06.07.18 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.18 2. kolo | vs. Daniel Batista | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Robert Ziganshin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
04.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | detail zápasu |