ZÁPAS
18.01.18 | 2. kolo | Romain Barbosa | Sora Fukuda | 7-5, 6-2 | Egypt F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Romain Barbosa | Sora Fukuda | |
1. podání % | 42/69 (61%) | 37/53 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/42 (76%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/27 (37%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/53 (49%) | 27/69 (39%) |
Vyhrané body celkem | 68/122 (56%) | 54/122 (44%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Romain Barbosa vs. Sora Fukuda - Vzájemné zápasy
18.01.18 | 2. kolo | Romain Barbosa | Sora Fukuda | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Egypt F1 | tvrdý |
Romain Barbosa form & Sora Fukuda form
Romain Barbosa - poslední zápasy
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 2-0, Denys Klok - skreč | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.18 1. kolo kval. | vs. Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Victor Ouvrard | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
19.08.18 finále | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.08.18 semifinále | vs. Benjamin Dhoe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Michael Geerts | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Clement Geens | 4-6, 1-2, - Romain Barbosa - skreč | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Diego Le Gal Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Arturo Schmidt | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-2, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
28.03.18 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 čtvrtfinále | vs. Lloyd Harris | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu |
Sora Fukuda - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yuzuki Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanguy Genier | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Hao Sheng Koay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 4-6, 0-1, - Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Antoine Berger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 1-0, Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Blake Mott | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Yuta Kawahashi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Blake Mott | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-4, - Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-3 | detail zápasu |