ZÁPAS
10.11.19 | 1. kolo kval. | Roland Stuurman | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
06.06.99, 24 Let
10 047 $
06.06.99, 24 Let
10 047 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
20.12.95, 28 Let
20.12.95, 28 Let
Roland Stuurman vs. Iancu-Lustinian Ghinda - Vzájemné zápasy
10.11.19 | 1. kolo kval. | Roland Stuurman | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Roland Stuurman form & Iancu-Lustinian Ghinda form
Roland Stuurman - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - skreč | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Iancu-Lustinian Ghinda - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Jan Pleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Ahmed Mounir | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Rizzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Ali Zaghloul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Karsten Wuyts | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tomas Papik | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. James Boyd | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu |