ZÁPAS
15.09.10 | 2. kolo | Rogerio Dutra Da Silva | Juan-Pablo Brzezicki | 7-62, 7-64 | Belo Horizonte | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rogerio Dutra Da Silva vs. Juan-Pablo Brzezicki - Vzájemné zápasy
04.04.11 | 1. kolo | Rogerio Dutra Da Silva | Juan-Pablo Brzezicki | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | Pereira Challenger | antuka |
03.03.11 | čtvrtfinále | Rogerio Dutra Da Silva | Juan-Pablo Brzezicki | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Salinas Challenger | antuka |
06.02.11 | 2. kolo kval. | Rogerio Dutra Da Silva | Juan-Pablo Brzezicki | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Costa do | antuka |
06.01.11 | 2. kolo | Juan-Pablo Brzezicki | Rogerio Dutra Da Silva | 6-4, 7-62 | detail zápasu | Sao Paulo | tvrdý |
15.09.10 | 2. kolo | Rogerio Dutra Da Silva | Juan-Pablo Brzezicki | 7-62, 7-64 | detail zápasu | Belo Horizonte | antuka |
Rogerio Dutra Da Silva form & Juan-Pablo Brzezicki form
Rogerio Dutra Da Silva - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 2-6, 3-4, - Rogerio Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.19 finále | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 6-3, 2-0, Nino Serdarusic - skreč | detail zápasu | |
01.08.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
09.07.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 2-4, - Rogerio Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo | vs. Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 7-610, 7-65 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 6-3, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
07.03.19 3. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.19 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Londero | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.19 kvalifik. | vs. Cameron Norrie | 6-76, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Casper Ruud | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
01.02.19 | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.19 3. kolo | vs. Facundo Arguello | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Juan-Pablo Brzezicki - poslední zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
08.03.12 2. kolo | vs. Eduardo Schwank | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.12 1. kolo | vs. Facundo Arguello | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
28.02.12 1. kolo | vs. Ricardo Mello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.02.12 2. kolo kval. | vs. Wayne Odesnik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.12 1. kolo kval. | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Vina del - antuka | ||||
30.01.12 kvalifik. | vs. Ruben Ramirez-Hidalgo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.12 2. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.12 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.12 1. kolo kval. | vs. Andre Ghem | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
Sao Paulo - tvrdý | ||||
05.01.12 2. kolo | vs. Agustin Velotti | 4-6, 0-3, - Juan-Pablo Brzezicki - skreč | detail zápasu | |
03.01.12 1. kolo | vs. Nicolas Pastor | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
21.11.11 1. kolo | vs. Gianluca Naso | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.11 2. kolo | vs. Leonardo Mayer | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.11 1. kolo | vs. Guillaume Rufin | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.11.11 1. kolo | vs. Rui Machado | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
05.11.11 semifinále | vs. Nikola Ciric | 6-4, 6-73, 1-3, - Juan-Pablo Brzezicki - skreč | detail zápasu | |
04.11.11 čtvrtfinále | vs. Andre Ghem | 6-72, 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.11 2. kolo | vs. Pablo Galdon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.11 1. kolo | vs. Franco Ferreiro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
27.10.11 2. kolo | vs. Thiago Alves | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.11 1. kolo | vs. Diego Junqueira | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
19.07.11 1. kolo | vs. Augustin Gensse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
12.07.11 1. kolo | vs. Jan Hajek | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
07.07.11 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.11 1. kolo | vs. Pablo Galdon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rijeka Challenger - antuka | ||||
31.05.11 1. kolo | vs. David Guez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.11 1. kolo kval. | vs. Charles-Antoine Brezac | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Alessandria Challenger - antuka | ||||
27.05.11 čtvrtfinále | vs. Pablo Carreno-Busta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.11 2. kolo | vs. Paul Capdeville | 6-0, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.11 1. kolo | vs. Alex Kuznetsov | 6-4, 6-1 | detail zápasu |