ZÁPAS
19.09.10 | finále | Rogerio Dutra Da Silva | Facundo Arguello | 6-4, 6-2 | Belo Horizonte | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rogerio Dutra Da Silva vs. Facundo Arguello - Vzájemné zápasy
24.01.19 | 3. kolo | Facundo Arguello | Rogerio Dutra Da Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Punta Del | antuka |
14.09.18 | čtvrtfinále | Facundo Arguello | Rogerio Dutra Da Silva | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
03.10.15 | čtvrtfinále | Rogerio Dutra Da Silva | Facundo Arguello | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Porto Alegre | antuka |
15.02.14 | 1. kolo kval. | Rogerio Dutra Da Silva | Facundo Arguello | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Rio de | antuka |
05.10.13 | semifinále | Facundo Arguello | Rogerio Dutra Da Silva | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
16.10.12 | 1. kolo | Rogerio Dutra Da Silva | Facundo Arguello | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Villa Allende | antuka |
19.09.10 | finále | Rogerio Dutra Da Silva | Facundo Arguello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Belo Horizonte | antuka |
Rogerio Dutra Da Silva form & Facundo Arguello form
Rogerio Dutra Da Silva - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 2-6, 3-4, - Rogerio Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.19 finále | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 6-3, 2-0, Nino Serdarusic - skreč | detail zápasu | |
01.08.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
09.07.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 2-4, - Rogerio Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo | vs. Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 7-610, 7-65 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 6-3, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
07.03.19 3. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.19 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Londero | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.19 kvalifik. | vs. Cameron Norrie | 6-76, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Casper Ruud | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
01.02.19 | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.19 3. kolo | vs. Facundo Arguello | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Facundo Arguello - poslední zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |