ZÁPAS
24.01.18 | 1. kolo | Robin Kern | Benjamin Hassan | 7-65, 6-4 | Germany F2 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Robin Kern | Benjamin Hassan | |
1. podání % | 41/68 (60%) | 37/65 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/41 (80%) | 29/37 (78%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/27 (59%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/65 (34%) | 19/68 (28%) |
Vyhrané body celkem | 71/133 (53%) | 62/133 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Robin Kern vs. Benjamin Hassan - Vzájemné zápasy
24.01.18 | 1. kolo | Robin Kern | Benjamin Hassan | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Germany F2 | koberec |
01.10.17 | finále | Robin Kern | Benjamin Hassan | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | France F21 | koberec |
Robin Kern form & Benjamin Hassan form
Robin Kern - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Bublik | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Marc Sieber | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F25 - tvrdý | ||||
30.08.18 čtvrtfinále | vs. Sami Reinwein | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Moritz Hoffmann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Loughborough Challenger - tvrdý I. | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. David Guez | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Kenneth Raisma | 7-63, 7-68 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Kieran Macarty | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
France F8 - antuka | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Clement Geens | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
02.03.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 7-66, 1-6, 1-4, - Robin Kern - skreč | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Luis Faria | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
02.02.18 čtvrtfinále | vs. Sebastien Boltz | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.18 2. kolo | vs. Valentin Guenther | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
27.01.18 semifinále | vs. Sadio Doumbia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.18 čtvrtfinále | vs. Dominik Boehler | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Benjamin Hassan - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Roberto Bautista Agut | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-73, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 6-72, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
03.02.24 | vs. Yoshihito Nishioka | 6-1, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Yosuke Watanuki | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 6-2, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Radu Albot | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-75, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Joris De Loore | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-2 | detail zápasu |