ZÁPAS
07.06.13 | čtvrtfinále | Robin Haase | Marco Cecchinato | 6-4, 6-2 | Caltanissetta Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Robin Haase | Marco Cecchinato | |
1. podání % | 28/49 (57%) | 33/58 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 23/33 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/21 (81%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/58 (40%) | 11/49 (22%) |
Vyhrané body celkem | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Robin Haase vs. Marco Cecchinato - Vzájemné zápasy
07.06.13 | čtvrtfinále | Robin Haase | Marco Cecchinato | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Caltanissetta Challenger | antuka |
Robin Haase form & Marco Cecchinato form
Robin Haase - poslední zápasy
Winston-Salem - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Quentin Halys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Henri Laaksonen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Julian Lenz | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-74, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Zhizhen Zhang | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-3 | detail zápasu |
Marco Cecchinato - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maximus Jones | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-4, 2-6, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 1-6, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
23.05.23 2. kolo | vs. Yibing Wu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
15.05.23 3. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |