ZÁPAS
17.01.11 | 1. kolo | Robin Haase | Carlos Berlocq | 6-4, 6-3, 7-65 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Robin Haase | Carlos Berlocq | |
1. podání % | 60/105 (57%) | 49/99 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/60 (73%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 27/45 (60%) | 23/50 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 41/102 (40%) | 34/110 (31%) |
Vyhrané body celkem | 112/207 (54%) | 92/209 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Robin Haase vs. Carlos Berlocq - Vzájemné zápasy
15.05.17 | 1. kolo | Carlos Berlocq | Robin Haase | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Rome | antuka |
12.02.14 | 2. kolo | Robin Haase | Carlos Berlocq | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
18.07.11 | 1. kolo | Carlos Berlocq | Robin Haase | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Hamburg | antuka |
17.01.11 | 1. kolo | Robin Haase | Carlos Berlocq | 6-4, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
01.09.06 | čtvrtfinále | Robin Haase | Carlos Berlocq | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Como | antuka |
Robin Haase form & Carlos Berlocq form
Robin Haase - poslední zápasy
Winston-Salem - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Quentin Halys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Henri Laaksonen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Julian Lenz | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-74, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Zhizhen Zhang | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-3 | detail zápasu |
Carlos Berlocq - poslední zápasy
Biella Challenger - antuka | ||||
19.09.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
28.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Miedler | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
21.07.19 kvalifik. | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Moundir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
24.02.19 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.19 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 3-6 | detail zápasu |