ZÁPAS
18.06.20 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Sergio Martos Gornes | 6-3, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
2-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 5-3 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Roberto Ortega-Olmedo vs. Sergio Martos Gornes - Vzájemné zápasy
18.06.20 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Sergio Martos Gornes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
02.06.17 | čtvrtfinále | Roberto Ortega-Olmedo | Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Turkey F21 | antuka |
11.08.14 | 2. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Spain F22 | tvrdý |
30.06.14 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Sergio Martos Gornes | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Spain F16 | tvrdý |
Roberto Ortega-Olmedo form & Sergio Martos Gornes form
Roberto Ortega-Olmedo - poslední zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |
Sergio Martos Gornes - poslední zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 čtvrtfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |