ZÁPAS
12.07.17 | 2. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Romain Bauvy | 6-0, 6-1 | Portugal F11 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Roberto Ortega-Olmedo | Romain Bauvy | |
1. podání % | 31/39 (79%) | 24/32 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/31 (68%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/8 (75%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/32 (78%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkem | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Roberto Ortega-Olmedo vs. Romain Bauvy - Vzájemné zápasy
12.07.17 | 2. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Romain Bauvy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Portugal F11 | tvrdý |
04.08.14 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Romain Bauvy | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Spain F21 | tvrdý |
Roberto Ortega-Olmedo form & Romain Bauvy form
Roberto Ortega-Olmedo - poslední zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |
Romain Bauvy - poslední zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-712 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Andre Rodeia | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Estevao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Finn Bass | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Frederico Gil | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F22 - tvrdý | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-2, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morocco F1 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
06.07.18 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.18 2. kolo | vs. Daniel Batista | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu |