ZÁPAS
19.01.17 | 2. kolo | Roberto Cid Subervi | Emilio Gomez | 6-0, 6-4 | USA F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Roberto Cid Subervi | Emilio Gomez | |
1. podání % | 37/49 (76%) | 31/56 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/37 (62%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 18/49 (37%) |
Vyhrané body celkem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Roberto Cid Subervi vs. Emilio Gomez - Vzájemné zápasy
28.11.17 | 1. kolo | Roberto Cid Subervi | Emilio Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Dominican Republic | tvrdý |
19.01.17 | 2. kolo | Roberto Cid Subervi | Emilio Gomez | 6-0, 6-4 | detail zápasu | USA F4 | antuka |
19.07.15 | Emilio Gomez | Roberto Cid Subervi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Davis Cup | antuka | |
08.12.14 | 2. kolo | Emilio Gomez | Roberto Cid Subervi | 7-60, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Dominican Republic | antuka |
Roberto Cid Subervi form & Emilio Gomez form
Roberto Cid Subervi - poslední zápasy
Mexico City - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Benjamin Lock | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 semifinále | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 semifinále | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detail zápasu |
Emilio Gomez - poslední zápasy
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 5-6, - Emilio Gomez - skreč | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Joaquim Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joaquim Almeida | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 | vs. Amr Elsayed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Omar Jasika | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Michael Zheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
06.05.23 čtvrtfinále | vs. Max Purcell | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.05.23 2. kolo | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Li Tu | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu |