ZÁPAS
22.09.14 | 1. kolo | Roberto Carballes Baena | Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-3, 6-76, 6-4 | Kenitra Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Roberto Carballes Baena | Ruben Ramirez-Hidalgo | |
1. podání % | 73/105 (70%) | 59/110 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/73 (63%) | 35/59 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/32 (44%) | 22/51 (43%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 53/110 (48%) | 45/105 (43%) |
Vyhrané body celkem | 113/215 (53%) | 102/215 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Roberto Carballes Baena vs. Ruben Ramirez-Hidalgo - Vzájemné zápasy
08.10.15 | čtvrtfinále | Roberto Carballes Baena | Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-0, 3-0, Ruben Ramirez-Hidalgo - skreč | detail zápasu | Mohammedia Challenger | antuka |
22.09.14 | 1. kolo | Roberto Carballes Baena | Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | Kenitra Challenger | antuka |
05.09.11 | 1. kolo | Ruben Ramirez-Hidalgo | Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Seville Challenger | antuka |
Roberto Carballes Baena form & Ruben Ramirez-Hidalgo form
Roberto Carballes Baena - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
29.10.23 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.23 finále | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Ruben Ramirez-Hidalgo - poslední zápasy
Blois Challenger - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Sven Lah | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Matteo Donati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
21.07.17 čtvrtfinále | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.17 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Marcel Granollers | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Mcgee | 7-66, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Maximo Gonzalez | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Yannick Maden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
29.04.17 čtvrtfinále | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 4-6, - Ruben Ramirez-Hidalgo - skreč | detail zápasu | |
27.04.17 2. kolo | vs. Yannik Reuter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
08.04.17 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Panama City - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Victor Estrella | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Marco Chiudinelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.17 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - tvrdý | ||||
18.03.17 semifinále | vs. Taro Daniel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.17 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.17 čtvrtfinále | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.17 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu |