ZÁPAS
20.10.18 | 1. kolo kval. | Robert Ziganshin | Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | Egypt F24 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
26.10.95, 28 Let
26.10.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
21.01.83, 41 Let
21.01.83, 41 Let
Robert Ziganshin vs. Wellington Bastos - Vzájemné zápasy
20.10.18 | 1. kolo kval. | Robert Ziganshin | Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Egypt F24 | tvrdý |
Robert Ziganshin form & Wellington Bastos form
Robert Ziganshin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
04.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Wellington Bastos - poslední zápasy
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Sami Achour | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Luca Amelio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Yulik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Guhan Rajan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aaditya Tewari | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F3 - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
China F9 - tvrdý | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Hao Wu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Changli Zhang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
27.04.18 1. kolo kval. | vs. Yi Duo Li | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Kelsey Stevenson | - Wellington Bastos - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Dalwinder Singh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Yu Chang Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Sreten Spasic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franjo Raspudic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Fernandes Martins | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F9 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Johannes Foss Abrahamsen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F8 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Evan Morgan | Evan Morgan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
01.05.17 | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 1-6 | detail zápasu |