ZÁPAS
07.10.19 | 1. kolo kval. | Robert Damian Savin | Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | M15 Burgas | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
28.11.01, 22 Let
28.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
30.08.00, 23 Let
30.08.00, 23 Let
Robert Damian Savin vs. Petyr Kardzhiev - Vzájemné zápasy
07.10.19 | 1. kolo kval. | Robert Damian Savin | Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Burgas | antuka |
Robert Damian Savin form & Petyr Kardzhiev form
Robert Damian Savin - poslední zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Angel Stefan Rascu | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu |
Petyr Kardzhiev - poslední zápasy
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Penev | Ivan Penev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Cvetan Cankov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Simeon Latinchev | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Erik Vladimirov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Artsiom Sinitsyn | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Weishan | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Viktor Markov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Berk Bugarikj | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Luka Ljuben Andonov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Khorozov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Radoslav Shandarov | 1-6, 3-6 | detail zápasu |