ZÁPAS
26.08.18 | 2. kolo kval. | Rob Reynolds | Anthony Pero | 6-2, 6-2 | Netherlands F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nový Zéland
02.06.97, 26 Let
02.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
01.12.99, 24 Let
01.12.99, 24 Let
Rob Reynolds vs. Anthony Pero - Vzájemné zápasy
26.08.18 | 2. kolo kval. | Rob Reynolds | Anthony Pero | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Netherlands F6 | antuka |
Rob Reynolds form & Anthony Pero form
Rob Reynolds - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 2-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Siddhant Banthia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jeremy Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Omar Fields | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Schoeman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tauranga - tvrdý | ||||
22.12.22 čtvrtfinále | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.22 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-5, Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Rhys Searant | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.22 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Shuannon Tricerri | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.12.22 kvalifik. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.19 kvalifik. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Chen Dong | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Chen Chang | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Anthony Pero - poslední zápasy
M15 East - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 East - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Noah Schachter | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Kyle Seelig | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Baker Newman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Fenu | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Theo Schneider | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Benjamin Hassan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Max Lacount | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Raynaud Vanwolleghem | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Federico Rebecchini | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Aleksa Martinovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tom Cecchetto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 1-6, 1-6 | detail zápasu |