ZÁPAS
28.06.19 | 2. kolo | Rio Noguchi | Michael Zhu | 7-63, 6-3 | M25 Yinchuan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rio Noguchi | Michael Zhu | |
1. podání % | 37/61 (61%) | 54/84 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 42/84 (50%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkem | 81/145 (56%) | 64/145 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rio Noguchi vs. Michael Zhu - Vzájemné zápasy
16.07.19 | 1. kolo | Rio Noguchi | Michael Zhu | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Taipei | tvrdý |
28.06.19 | 2. kolo | Rio Noguchi | Michael Zhu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | M25 Yinchuan | tvrdý |
Rio Noguchi form & Michael Zhu form
Rio Noguchi - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Michael Zhu - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-66, 0-6, 10-8 | detail zápasu |