ZÁPAS
13.11.17 | kvalifik. | Rio Noguchi | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-2 | Vietnam F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rio Noguchi vs. Matthew Dellavedova - Vzájemné zápasy
13.11.17 | kvalifik. | Rio Noguchi | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Vietnam F2 | tvrdý |
Rio Noguchi form & Matthew Dellavedova form
Rio Noguchi - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Matthew Dellavedova - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |