ZÁPAS
16.09.19 | 1. kolo | Rio Noguchi | Chien-Hsun Lo | 6-2, 6-2 | Kaohsiung Challenger | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Rio Noguchi | Chien-Hsun Lo | |
1. podání % | 30/39 (77%) | 40/58 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/30 (87%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/9 (67%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 29/58 (50%) | 7/39 (18%) |
Vyhrané body celkem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rio Noguchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rio Noguchi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rio Noguchi | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rio Noguchi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rio Noguchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rio Noguchi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rio Noguchi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rio Noguchi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rio Noguchi vs. Chien-Hsun Lo - Vzájemné zápasy
16.09.19 | 1. kolo | Rio Noguchi | Chien-Hsun Lo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Kaohsiung Challenger | koberec |
Rio Noguchi form & Chien-Hsun Lo form
Rio Noguchi - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Chien-Hsun Lo - poslední zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu |