ZÁPAS
11.07.18 | 2. kolo | Rigele Te | Xin Gao | 4-6, 3-3, - skreč | China F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rigele Te | Xin Gao | |
1. podání % | 39/58 (67%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/39 (69%) | 21/27 (78%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/19 (37%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 14/45 (31%) | 24/58 (41%) |
Vyhrané body celkem | 48/103 (47%) | 55/103 (53%) |
Dvojchyby | 7 | 0 |
Esa | 13 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Rigele Te | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Xin Gao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rigele Te | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Xin Gao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rigele Te | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Rigele Te | 3-2 | |
Rigele Te | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Xin Gao | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rigele Te | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Xin Gao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Rigele Te | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Rigele Te | 0-1 | |
Rigele Te | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Xin Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rigele Te | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Xin Gao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rigele Te | 3-3 | |
0-0 | ||
3-3 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rigele Te vs. Xin Gao - Vzájemné zápasy
11.07.18 | 2. kolo | Rigele Te | Xin Gao | 4-6, 3-3, Xin Gao - skreč | detail zápasu | China F10 | tvrdý |
11.04.17 | 1. kolo | Xin Gao | Rigele Te | 6-4, 6-2 | detail zápasu | China F5 | tvrdý |
Rigele Te form & Xin Gao form
Rigele Te - poslední zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. George Loffhagen | 5-7, 1-4, - Rigele Te - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-0, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-76, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Ernesto Escobedo | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. James McCabe | 6-76, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-77, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Minjong Park | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Fajing Sun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Hady Habib | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Xin Gao - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | - Xin Gao - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayang Dong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Anro Nel | 4-6, 0-3, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 0-3, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-1, 4-6, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jordan Smith | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Egor Tsarapkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Max Benaim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jake Bhangdia | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Yecong He | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 1-6, 6-74 | detail zápasu |